mihalnice4.infoblog.sk

Trápite sa, že vám vlasy rastú pomaly?

Publikované 22.04.2017 v 23:21 v kategórii VLASY, prečítané: 28x

Než vám narastú vlasy aspoň do polovice chrbta, chce to čas, trpezlivosť a starostlivosť. Dlhé vlasy majú tendenciu slabnúť, štiepiť sa a vypadávať. Niekedy ani to nestačí. Pokiaľ chcete mať krásne dlhé a husté vlasy, nemusíte čakať dlhé mesiace. Nechajte si vlasy narásť behom niekoľkých minút. Skúpu prírodu je možné takto obísť. V predlžovaní vlasov vedie metóda nanotechnológie, vďaka ktorej získate presne to, po čom túžite a to bez akýchkoľvek kompromisov. Ani vy sama nespoznáte, že nejde vaše vlasy.

Nanotechnológia je najlepší priateľ
Vlasy

Žena je tvor od prírody nespokojný. Pokiaľ má vlasy rovné, chcela by vlnité a naopak. S dĺžkou vlasov je to podobné. Pritom je riešenie tak jednoduché.

Predlžovanie vlasov pomocou NANO technológie je revolučná novinka, ktorá vám dovolí popustiť fantáziu a konečne získať taký účes, po ktorom túžite.

Vlasové spoje vôbec nespoznáte ani na dotyk ani na pohľad. Používajú sa len pravé ručne triedené vlasy a môžete si vybrať z mnohých farebných odtieňov. Váš účes vďaka tomu bude vyzerať prirodzene.

Profesionálna práca sa skrátka pozná

Možno už ste vyskúšali predlženie vlasov pomocou príčeskov, ktoré zoženiete v drogérii alebo v obchodoch s bižutériou. Výsledný efekt sa bohužiaľ prirodzenosti veľmi nevyrovná.

Pracujete navyše s umelými vlasmi, ktoré nie sú tak poddajné a ľahko spracovateľné. Na nejaké zložitejšie účesy môžete zabudnúť. Predlžovanie a zahusťovanie vlasov pomocou metódy Hairdreams je o niečom úplne inom.Hlavná je totiž kvalita aj metóda ich napájania. 

Okrem farby si vyberiete aj textúru a dĺžku. Môžete si vybrať aj vlasy melírované. Táto metóda má patentovaný systém, ktorý prirodzene pracuje s vašimi vlasmi takže vydržia aj náročnejšie účesy a úpravy, nijako vaše vlasy nezaťažujú a vyžadujú minimálnu dennú úpravu.

Hlavný je prirodzený efekt

Dokonalosť tkvie v prirodzenosti. Preto sa obráťte na odborníkov v odbore, ktorý vám pomôžu s výberom, vyladíte detaily a budete odchádzať skutočne spokojná. Predlženie vlasov v Bratislave je dostupné v špičkových salónoch, kde skutočne vedie, čo robia.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?