mihalnice4.infoblog.sk

Stavte na to, že vlasy sú korunou krásy

Publikované 18.02.2018 v 10:06 v kategórii VLASY, prečítané: 20x

Môžete mať veľký nos, každé oko iné alebo trochu krivý úsmev. Ale ak máte krásne dlhé a husté vlasy, potom na to každý zabudne. Aj vy sama. Krásne vlasy sú symbolom krásy a tiež korunou vášho sebavedomia. Ten luxusný pocit vám totiž dovolí byť krásnou nielen fyzicky, ale aj psychicky. Správne sebavedomá žena totiž dokáže všetko. Ako k dlhým vlasom prísť a nekradnúť? Nechajte si ich predĺžiť v Salóne YES VIP. Lepšie služby by ste hľadala márne.

Kľúč ku kráse
Vlasy

Možno stále premýšľate, ako oslniť toho pravého. Skúšate chudnúť. Možno držíte diéty alebo cvičíte. Zmena šatníka alebo vzhľadu môže tiež pomôcť.Čo ale zaujme každého hneď na prvý dojem, sú krásne pestované vlasy. 

Nie vždy nám ale príroda umožní z toho ťažiť. Vlasy nerastú dostatočne rýchlo, lámu sa a vypadávajú. Skúste preto predlžovanie vlasov. Získate dokonalý účes podľa vašich predstáv a ani vy, ani vaši známi nespoznajú, že vlasy nie sú vaše.

Ako to funguje?

Salon YES VIP predlžuje vlasy pomocou NANO technológie. Je to moderná metóda, ktorá pracuje s neviditeľnými spojmi a vlasy Hairdreams NANO, čo sú kvalitné pravé ručne triedené vlasy. 

Vďaka tomu je dokonalý výsledok zaručený na 100%.Tento proces je tiež jednoduchý, NANO technológia pracuje s piatimi spojmi naraz. Spoje sú tak minimálne, že ich takmer nenahmátate, nepramienkujú. Dokonale splynú s vašimi vlastnými vlasmi a vytvoria dokonalý dojem. Predĺženie vlasov v Bratislave je možné napríklad aj v Salóne YES VIP.

Dokonalosť sa musí doladiť

Ku zahusťovanie vlasov sa používajú iba pravé vlasy. Aby bol dojem perfektný, máte k dispozícii nepreberné množstvo odtieňov, dĺžok i vlnitosti. Chcete melír? Nie je problém.Záleží len na vás, ako bude výsledný účes vyzerať. 

Navyše znesie aj zložitejšie úpravy alebo extrémnejšie podmienky. Nebudete sa báť chodiť do sauny alebo bazéna. Špeciálny hrebeň aj kozmetika účes podporí a predĺži jeho trvanlivosť. Vaše vlasy vám konečne začnú robiť radosť.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?